Výroba betonových prefabrikátů

VÝROBA BETONOVÝCH PREFABRIKÁTŮ
Těžištěm naší práce je výroba panelů a dalších prvků pro výstavbu betonových lodžií. Prefabrikace v našem podání klade důraz na kvalitu a pečlivost přípravě a výrobě prefabrikátů. Nabízíme výrobu betonových prefabrikátů se celou škálou povrchových úprav. Díky individuálnímu přístupu ke každému projektu jsme schopni dovést Vaši představu o betonových konstrukcích k dokonalosti. Nejsme velkokapacitní sériová výrobna betonových prefabrikátů, specializujeme se na zakázkovou výrobu či jednoduché konstrukční prvky.

Městský mobiliář

Městský mobiliář z betonu je běžnou součástí veřejného prostoru. Díky své trvanlivosti, surovosti a hmotnosti je vyhledávaným prvkem parků, náměstí, zastávek apod. Obrovskou výhodou betonu je to, že dokáže vytvořit tvary, které bychom u jiných materiálů dokázali velmi obtížně.

Ve spolupráci s designerem MgA. Jaromírem Maternou a studenty architektury VŠB – TUO vám přinášíme přehled výrobků městského mobiliáře.

KATALOG MĚSTSKÉHO MOBILIÁŘE

Dílce pro betonové lodžie

Vyrábíme dílce pro výstavbu betonových lodžií, které jsou významným těžištěm naší stavební divize.

Silniční panely

Pojezdové silniční panely vyrábíme v různých rozměrech a tloušťkách. Standardními rozměry jsou délka 3 m a šířka v násobcích 0,5 m. Tloušťka silničních panelů je obvykle 100 mm, 18 mm a 21 mm.  Samozřejmě dokážeme výrobu přizpůsobit i požadavkům zákazníků.

Beton Bloky

Beton bloky jsou stavebnicové prvky pro silážní či opěrné stěny. Beton bloky jsou vyráběny se zámky, připomínající stavebnici „lego“.
Výhody:

  • rychlost výstavby,
  • jednoduchá montáž a demontáž,
  • stabilita a odolnost

Beton bloky vyrábíme standardně v těchto rozměrech:

  • 1800 (1200, 900, 600) x 600 x 600 mm – 2 řady zámků
  • 1800 (1200, 900, 600) x 600 x 300 mm – 1 řada zámků

UHPC

Betonové prefabrikáty s betonů UHPC jsou budoucností ve výrobě prefy. Jedná se o subtilní konstrukce s vysokou odolností, nízkou hmotností a příjemným betonovým vzhledem. Do prefabrikátů z UHPC se používá minimum ocelové výztuže, ta je nahrazena rozptýlenou výztuží, díky které lze vyrábět i tvarově zajímavé prvky. Díky celkové subtilnosti je dalším velkým přínosem i nízká hmotnost.

Zakázková výroba betonových prefabrikátů

Jsme malá prefa a proto jsem mimo běžný sortiment zaměřeni především na zakázkovou výrobu. Nebojíme se ani zajímavých výzev či atypických tvarů.

Co je u nás nového

Zajímavosti